WYDZIAŁ CHEMICZNY


W dniu 25 kwietnia (piątek) z wizytą na PG przybywa pani Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Lena Kolarska-Bobińska. Na naszym Wydziale pani minister będzie obecna w godz. 13:35 - 13:50, aby dokonać otwarcia nowoczesnego Magazynu Odpadów i Odczynników Chemicznych Politechniki Gdańskiej. Wszystkich zainteresowanych członków społeczności akademickiej zapraszam do udziału w uroczystości.

Dziekan

DZIEŃ ABSOLWENTA 24 maja 2014
W ramach obchodów 110-lecia Politechniki Gdańskiej, organizowany jest Dzień Absolwenta. To wspaniała okazja aby w miłej i sympatycznej atmosferze spędzić czas i podzielić się wspomnieniami z dawnych lat. Wszystkich Absolwentów i Przyjaciół  Wydziału Chemicznego PG zapraszamy do wzięcia udziału w licznych wydarzeniach i imprezach okolicznościowych. Spotkanie rozpocznie się o 11:00 w Audytorium Chemicznym.

Chętnych prosimy o zgłaszanie udziału mailem na adres zaneta.polkowska @ pg.gda.pl . W zgłoszeniu prosimy podać: Imię, Nazwisko, Nazwisko z czasów studiów oraz Rok ukończenia studiów (nie dotyczy Przyjaciół WCh PG). Tego samego dnia na Wydziale Chemicznym odbywać się będą imprezy organizowane w ramach XII Bałtyckiego Festiwalu Nauki, na które serdecznie zapraszamy.

 

Obrona pracy doktorskiej:


XVIII Edycja Konkursu Chemicznego "Wygraj Indeks"

zadania I etapu
zadania II etapu
laureaci

 

BIULETYN DZIEKANA:

bieżący numer: 313 (16 kwietnia)
numery archiwalne

 

POSTĘPOWANIA HABILITACYJNE:

dr inż. Hubert CIEŚLIŃSKI
dr. Adam JARMUŁA

 

INWESTYCJE I ROZWÓJ WYDZIAŁU:

CELE I ZADANIA ROZWOJU WCH NA LATA 2013-2016 (.pdf)

REALIZACJE INWESTYCJI I PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ
(wersja *.pptx)

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Odsłon : 2184628